СУСПІЛЬСТВО

The New York Times заявили, що українці стали більш песимістичними

Серед українців посилюються песимістичні настрої через затягування війни.

Про це пише  The New York Times .

«З огляду на те, що українська армія застрягла в окопах уздовж лінії фронту, і відчувається, що зброя від союзників надійшла надто пізно і тепер її потік почне скорочуватися, українці дедалі песимістичніше дивляться на перспективи швидкої перемоги. Надія, стрижень боротьби України з набагато могутнішим ворогом, була покалічена», — йдеться у публікації.

Журналісти поспілкувалися з рядовими українцями та побачили, що українська та нація готується з «тверезим усвідомленням» до життя у постійній війні, кінця якої не видно. Видання зазначає, що це не можна сприймати як розмахування білим прапором, адже переважна більшість українців і надалі не готова підкоритися загарбникам.

Численні опитування показують, що українці втрачають довіру до державних інституцій, яка була максимальною минулої зими напередодні очікуваного контрнаступу. Втому від війни журналістам передає Андрій Ткачик – голова села Тухля, що на заході України.

«Хлопці, які знаходяться на фронті, втомлені фізично та психологічно. Дуже втомлені. Ця війна триватиме довго. Розчарування зростає. У кожному селі є могили. Ситуація погана», — сказав він, додавши, що є відчуття, ніби на фронті гинуть переважно бідні, сільські хлопці, а багатші городяни знаходять способи уникнути призову.

Директор Київського інституту соціології Антон Грушецький констатував, що люди стають песимістами, адже вони хочуть жити в безпеці, але не бачать перспектив. За його словами, почуття незахищеності змушує українців шукати когось винного, і саме тому падає довіра до державних інституцій.

Джерело

Читайте также  Пожар в Одессе: число погибших возросло до 12 человек

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *