4100 гривень і корочка депутата, – хвора на COVID-19 Скороход розповіла, як добивалася діагнозу

Депутатка ВРУ Анна Скороход, у якої підтвердили COVID-19 у суботу, 28 березня, описала у своєму телеграм-каналі усі перипетії та пригоди, з якими намагалася протестуватися на коронавірус у Києві та отримати діагноз.

Скороход розповіла про проблеми, які зустріла під час діагностування

  • У перший день була температура 38, ломота в тілі, дуже боліла голова. Політикиня розуміла, що під ці симптоми можна підкласти різні захворювання, але все ж вирішила перевіритися на коронавірус.
  • У поліклініці подивилися і сказали: не воно. На прохання про тест на коронавірус відповіли відмовою: мовляв, тести роблять, лише якщо симптоми на 100% коронавірусні.
  • Наступного дня до решти симптомів додався дуже характерний для COVID-19: депутатка перестала відчувати запахи. Саме тому вирішила таки здати тест на коронавірус.
  • Після цього зателефонувала до «швидкої», але звідти медики їхати відмовилися: начебто не їхня компетенція. Порадили звернутися до сімейного лікаря.
  • Скороход зізналася, що телефона свого лікаря не мала, а тому ще раз подзвонила до «швидкої» та скористалася «заповітною фразою «Я – народний депутат». Однак це не допомогло.
  • Після цього нардепка вирішила просто поїхати до Олександрівської лікарні й добиватися тесту там. Це вдалося зробити завдяки посвідченню народного депутата: «Тут вже корочка подіяла (скористалася, не приховую)».
  • В лікарні зробили експрес-тести на грип та COVID-19, їхній результат був негативним. ПЛР робити відмовилися. Сказали, що рішення про тести ухвалює рада лікарів зранку.
  • Щоб зробити ПЛР та отримати точний діагноз довелося звернутися до приватної клініки. Причому тест там безкоштовний, але треба заплатити за виклик медичної бригади й захисні костюми.

Щоб здати тест, мені знадобилося: 2 дні, корочка нардепа і 4100 гривень за виклик. А що робити тим, у кого їх немає?
– обурено підсумувала Скороход.

Читайте также  Ляшко: Местные выборы могут перенести, если 50% Украины будет в «красной зоне»

І додала: «А ви з усіх боків розповідаєте нам, що Україна готова до коронавірусу? Всім добра і міцного здоров’я!»

Источник

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *