ЕКОНОМІКА

ЄС планує розробити для України багаторічний макрофінансовий пакет

Європейський Союз планує розробити для України новий багаторічний макрофінансовий пакет. Робота над ним може розпочатися після 2023 року.

Про це заявив представник голови Європейської ради Баренд Лейтц, повідомляє  «Укрінформ» .

За його словами, глава Ради ЄС Шарль Мішель під час зустрічі із президентом України Володимиром Зеленським у Хіросімі заявив, що Євросоюз розробляє новий пакет фінансової допомоги після 2023 року.

«Президент Мішель наголосив, що рішуче підтримує підготовку нового багаторічного макрофінансового економічного пакету для України після 2023 року», — заявив Лейтц.

За його словами, цей пакет відобразить довгострокові зобов’язання ЄС щодо допомоги Україні. У той же час, заявив Лейтц, військову допомогу буде збільшено, включаючи доставку боєприпасів і створення коаліції з постачання бойових літаків.

Він зазначив, що Мішель під час зустрічі із Зеленським підтвердив повну підтримку ініціатив у рамках мирного плану України, та намір повною мірою координувати наступні кроки у їх реалізації з країнами-членами ЄС.

У той же час ЄС працюватиме разом із партнерами з G7, щоб вразити кожну з основ російської економіки та забезпечити провал путінської «машини війни».

Джерело

Читайте также  Нацкомиссия повышает тариф Укрэнерго на передачу электроэнергии в 2022 году

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *