СУСПІЛЬСТВО

Як перекупники обманюють покупців вживаних автомобілів

В Україні щороку на вторинному ринку продають сотні тисяч автомобілів. Іноді покупці авто тільки через деякий час розуміють, що стали жертвою хитрих продавців або відвертих шахраїв.

Не секрет, що в Україні є така категорія продавців машин, як перекупники. Саме вони, наприклад, у квітні-червні 2022 року ввезли в Україну велику кількість автомобілів на іноземній реєстрації, користуючись безкоштовним розмитненням. Почекавши деякий час, коли закінчиться безкоштовне розмитнення та збільшаться ціни, почали їх продавати.

Звичайно, і у перекупників є великий ризик нарватися на автомобіль з відкрученим пробігом або прихованими технічними проблемами. Але в їхньому арсеналі є й інші методи обману довірливих покупців.

Найчастіше перекупники завищують рік випуску автомобіля. Так, вони виставляють на продаж авто за привабливою ціною заявленого року випуску. В результаті потенційні покупці виявляють інтерес і, зрештою, стають власниками машин, які насправді старіші, ніж вони думають. Ну а перекупники таким чином продають дорожче старіший автомобіль. Метод старий, багато хто про нього знає, але він досі «працює».

Крім того, перекупники часто зменшують кількість власників, які володіли автомобілем. Зазвичай, в документах пишуть, що був один власник. Тому перед покупкою автомобіля обов’язково переконайтеся, що вам показують справжній технічний паспорт, а не його дублікат.

auto.today.ua

 

Читайте также  В МОЗ рассказали о симптомах COVID-штамма Дельта

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *