ПОЛІТИКА

Які країни планують скоротити допомогу біженцям з України: інфографіка

У деяких країнах Європи планують скоротити допомогу українським біженцям. Які країни хочуть урізати соціальні виплати, показало видання «Слово і діло» у своїй інфографіці.

Польща у 2024 році планує поступово скасовувати соціальну підтримку українцям – сімейні пільги, безкоштовний доступ до шкіл та медичного обслуговування тощо.

Ірландія хоче обмежити безкоштовне розміщення біженців з України у державному житлі трьома місяцями. Також місцевий уряд планує розглянути скорочення соціальних виплат українцям.

Чехія планує у 2024 році скоротити термін безкоштовного розміщення переміщених осіб зі 150 до 120 або навіть 90 днів. Українським дітям також можуть скасувати окрему дату зарахування до дитсадка чи школи, і для них не створюватимуть спеціальних класів.

Німеччина хоче скоротити виплати всім біженцям, зокрема з України. Право на соціальну допомогу претенденти на прихисток зможуть отримати лише після трьох років отримання урізаної допомоги, а не через півтора. Також Німеччина стимулюватиме переміщених осіб шукати роботу.

Джерело

Читайте также  Заробити мільйон доларів в Україні та інших країнах, скільки років потрібно працювати: інфографіка

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *