Южноукраїнськ. ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ПРАЦІВНИКІВ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ НА ВИРОБНИЦТВІ

28 квітня 2022 року, у Всесвітній день охорони праці, представники управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради, комунального підприємства «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство» та ДПЕМ ПрАТ «Атомсервіс» вшанували пам’ять та поклали квіти до Меморіальної дошки на Алеї загиблим на виробництві.

Праця в умовах воєнного стану пов’язана з великою кількістю нових, в тому числі смертельно небезпечних ризиків, що призводять до погіршення умов праці в усіх галузях економіки. Україна несе великі втрати в цій війні і ці втрати збільшуються внаслідок загибелі працівників на робочих місцях.

Так, з початку збройної агресії російської федерації станом на 12 квітня (останні офіційні дані) Держпраці зареєстровано 110 нещасних випадків на виробництві, що підлягають спеціальному розслідуванню, в яких постраждав 191 працівник, у тому числі 115 зі смертельним наслідком.

При виконанні трудових обов’язків через активні бойові дії поранено 44 працівники, загинуло 50 осіб.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять працівників, які загинули на виробництві, як в мирний час, так і під час воєнного стану, у тому числі 38 загиблих наших колег унаслідок влучання ракети в будівлю Миколаївської обласної державної адміністрації.

Джерело

 

 

Читайте также  Про головне, про актуальне, про важливе. Диана Гаврилова

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.