СУСПІЛЬСТВО

Що відбувається на лівобережжі Херсонської області: військовий експерт назвав завдання ЗСУ

Збройні сили України на лівобережжі Херсонської області мають на меті відсунути від мирних міст артилерію російських окупантів.

На лівому березі є велика кількість розвідгруп,  розповів  в ефірі УНІАН військовий експерт Роман Світан. «Яке завдання на лівому березі у наших військ — відсунути артилерію противника від цивільних міст. Справа в тому, що правий берег густо населений, принаймні за деякими локаціями, і тому що російська артилерія знаходиться, ну, буквально, за кілька кілометрів може перебувати від густо населених міст, то ми маємо завдання забезпечити безпеку мирного населення або його вивозити…», — зазначив аналітик.

Експерт додав, що наші бійці працюють над тим, щоб мирні люди були у безпеці. «Виходимо на лівий берег в основному в режимі груп коригування, а це військова розвідка так звана, яка виконує завдання розвідки, дорозвідки, коригування артилерійського вогню, знищення російських спочатку батарей, далі — частин, ну а потім на території, що звільнилася — або створення плацдарму, припустимо, або якихось інших оборонних дій у режимі активної оборони — те, що зараз і відбувається на лівому березі», — поділився Світан.

Джерело

Читайте также  Южноукраїнськ. ТРЕТЯ СПРОБА – БЕЗУСПІШНА. Відео

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *