Шлях до Успіху через Навчання )#UA

Віолетта Антоненко – дівчина, якій не байдуже Майбутнє рідної країни. Саме з нею ми будемо вас знайомити.

Навчалась дівчинка у звичайній школі, де першими вчительками стали мудрі, досвідчені педагоги Ольга Вікторівна ШУВАЛОВА та Тетяна Іванівна БАРАНЧУК. Вони вклали не лише знання, але й душу, бо більшість того, чого досягла юна Віолетта – це лише завдяки Вчителькам пані ШУВАЛОВІЙ та пані БАРАНЧУК. Тяга до знань – це плід їх кропіткої праці, вони змогли маленьку дівчинку зорієнтувати в потрібному напрямку) Це Шлях до Успіху)

Минали роки . . . Перший клас змінився другим, третім… потім сьомий . . . Раптова пригода змінила життя Віти, а згодом й майбутнє. Дівчинка потрапила до санаторія «Затока», в якому байдужі до дітей та в деяких випадках не професійні щодо надання належної медичної допомоги лікарі займались чим завгодно, тільки не оздоровленням.

Віолетта вирішила покласти цьому край і почала активно інформувати усі ЗМІ, інстанції, медичне керівництво області, навіть дійшла до регіональних телеканалів, таких, як ТРК « Україна», які провели власне розслідування та показали спецрепортаж ( їм також погрожували, як і родині Віолетти).
Разом з усіма небайдужими, кого вона підключила, вона досягла своєї мети, батьки забрали дітей із санаторія, а інші дізналися, що їздити туди небезпечно.

Це була її Перша ПЕРЕМОГА та Вектор на Успіх ) ) )

Далі Віта зрозуміла, що Журналістика – це не лише Четверта Влада, це Потужна Сила, яка руйнує будь-які перешкоди та може допомогти відновити Справедливість)

Другим Кроком стало приємне знайомство з г. «Журналістика» ПОЛУПАНОВОЇ Марії Борисівни, до якої Віта потрапила зовсім випадково, шукаючи кабінет іншого гуртка. Пані ПОЛУПАНОВА запросила Віолетту залишитись до кінця заняття. Наприкінці усі зрозуміли, що подальший Творчий Шлях до Успіху без М.Б. ПОЛУПАНОВОЇ неможливий.

Марія Борисівна займалась з Віолеттою практично усі 24 години. Якщо потрібно було писати есе, доповідь – то й до ранку.

Жінки-Педагоги ( О.В.Шувалова, Т.І.Баранчук, М.Б.Полупанова, ін.) — саме вони і є тією Основою, Платформою, яка сприяла розкриттю особистості Віолетти Антоненко.

Читайте также  Харьковский завод шампанских вин пустят «с молотка»

Але ж теорія теорією, а Практика потрібна) На допомогу Віолетті прийшли деякі місцеві депутати. Перший почав навчати її, де шукати новини, як їх подавати та оформлювати. Другий привів до сесійної зали, дав в руки фотоапарат та запросив до стажування в Інтернет- видання. Завдяки його наполегливості та тому, що він багато часу приділяв її навчанню, Віта зрозуміла, що таке « Політична кухня». Не так легко, як гадалось. Були інтриги, скандали, зради, зранку – друзі, ввечері – вороги. Це все не для юної дівчинки. . . Саме тому вона вирішила з політичної журналістики перейти до журналістики в галузі культури. Почала висвітлювати різноманітні культурно-масові заходи: фотографувати, писати, публікуватись та ін. Також Віолетта займалася й тим, що брала активну участь в різних піар-компаніях закладів освіти, зокрема таких, як МКУ ім. Пилипа Орлика, за що й отримала подячний лист.

Попри всього Віолетта успішно навчалась, займалась конним видом спорту, танцями. Дівчинка намагалась охопити все й одразу. Шлях до Успіху був тернистим. Віта прагнула до Перемоги!

На одному культурно-масовому заході Віта Антоненко познайомилась із талановитими людьми. Це була наступна важлива Зустріч, яка надовго ввела її в світ, де народжуються та стають зірками.

Віолетта познайомилась з пані Катериною МІРЗОЯН та паном Сергієм ГОЛОЛОБОВИМ (завідуючий Вітовським сектором культури). Вони познайомили Віту не лише зі світом чарівного мистецтва, але й надали можливість потрапити до радіо Миколаєва, хоча раніше Віта вже мала змогу ознайомитись з телебаченням на ТАК-TV.

Сергій Миколайович та пані Катерина стали не лише провідниками до УСПІХУ, а й гарними друзями, з якими приємно й легко спілкуватись.

Під час стажування в якості прес-служби Вітовського сектору культури Віта в театрі познайомилась з професіоналом своєї справи, журналістом, режисером паном Віктором ЗАВІЗІОНОМ. Це був початок їх сумісної продуктивної праці-навчання. Пан Віктор ЗАВІЗІОН показав «Телевізійну кухню», що таке «телебачення», але з іншого кута зору. Віолетта навіть сама вела передачу «Розмова на тему».

Читайте также  Кого Зеленский наградил в Николаевской области ко Дню независимости. СПИСОК

Оскільки Віктор Данилович творча людина, то він привчив Віолетту та ознайомив її з творцями мистецтва: картинні галереї, зустрічі з відомими художниками, літераторами, скульпторами тощо.

Знайомство з відомим продюсером паном Олександром МАХОТІНИМ привело Віолетту в якості представника прес-служби Міжнародного фестивалю «Золотий Ключик» до Київського Дому Кіно. Там Віту також Очікував УСПІХ) Відомі зірки, актори театру та телебачення, заслужені діячи мистецтва, такі, як родина БИСТРЯКОВИХ, Влада ЛІТОВЧЕНКО, Наталія КУДРЯШОВА та багато інших, — з радістю проводили з Віолеттою майстер-класи в різних сферах, залежно від своєї діяльності.

Далі на Віолетту звернула увагу талановита та з багатим досвідом відома журналістка Тетяна МАКАРОНОВА. Пані Тетяна ознайомила Віту з Інтелект – іграми, бо в цьому напрямку Тетяна Олександрівна – духовний наставник, професіонал, одним словом – це її середовище)

Так Крок за Кроком до Вершин УСПІХУ Віолетта з новими силами, впевнена в собі, переходить до 10 класу в нову школу — МЗОШ №26 під керівництвом пані директорки Ірини Семенівни ПАСТУШКОВОЇ.

Завдяки підтримці, вмінню точно та якісно пояснити будь-яку тему Віолетта мала змогу отримати від педагогічного складу на чолі з директоркою І.С. Пастушковою знання, які в подальшому приведуть її до ПЕРЕМОГИ та УСПІХУ! ) ) )

В подальшому, як помічника-стажера до себе запросила Віту депутатка обласної ради, пані Надія ІВАНОВА.
Це був рік поєднання «політичної кухні» та «культурної кухні». Інколи було тяжко, але та легкість, доступність, душевна простота з якою пані депутатка допомагала Віолетті наближатись до великого Майбутнього – дорогого стоїть.

Досвід, яким пані Надія ІВАНОВА ділилася з Віолеттою, здобути в іншому місці неможливо. Хвала та Велика Пошана таким людям, які віддають себе на користь суспільству ! ) ) )

Далі досвід у сфері юриспруденції надала зустріч з пані Наталією ГНАТУШ, директоркою Регіонального центру з надання БВПД у Миколаївській області та Євгеніем МОРОХОВЦЕМ. Вони привели Віолетту до Школи Параюристів ( #Запрошуємо до участі бажаючих долучитися до команди параюристів системи #БПД! #БЕЗКОШТОВНИЙ навчальний #курс «Правничий хаб для параюристів системи БПД Миколаївщини»

Читайте также  ДДТ. "Доктор Лиза" Песня. Юрий Шевчук

Контактна особа з реалізації проекту у Регіональному центрі — Євген #Мороховець (тел. 095 66 02 534)
Ми познайомимо вас із молодіжним лідером вже навіть не Миколаєва та області, а країни – АРТЕМОМ #КРИВЦОВИМ, ГО «Молодіжний центр наукової діяльності». Ця молода людина варта овацій, він досяг того, що більшості не під силу) На питання, як йому це вдається, пан Артем відповідає: «Лише важка праця». Завдячуючи саме його юридичній підтримці Віолетта отримує статус в Молодіжній Раді від власної молодіжної організації «#НезалежнаПлатформаМиколаївщини». Пан Артем завжди як юридично, так і дружньо підтримує Віолетту в усіх її проектах)

На цей час Віолетта вже мала змогу організувати та втілювати у життя власні проекти, форуми, майстер-класи, такі як ««Нова українська школа. Реформи», соціо-культурний проект-форум «Сучасна молодь. Що їй потрібно? Виклики. Реформи. Кроки. Дебати. Я як Молодь, Особистість. Хочу. Зроблю. Вже Зробив!» , інклюзивні проекти (Тетяна Макаронова, журналіст), проект «Підвищення інтелекту сучасної молоді» (різні інтелектуальні ігри, mini-проекти»БЕZ ПОЛІТИКИ))) Інтелектуально-Культурна, Освітня, Спортивна Країна», «Крок Вперед – Мрія Майбутнього» (психологічні ігри) (Запрошуємо вас спробувати свої сили в грі «Кодові імена» та зануритися в світ таємних агентів) тощо

Також Віта мала змогу бути серед засновників гуртків «Студія Журналістики – Школа Життя» при МЗОШ №25, с. Нечаянне, с.Грейгово, с.Капустіно та при МЗОШ №26.

Має диплом Норвезького інституту при ЧНУ ім. Петра Могили та свідоцтво про підвищення кваліфікації зі спеціальності «Організація підприємницької діяльності та інформаційні технології у сфері малого та середнього бізнесу», безліч подяк, сертифікатів з різних конференцій, курсів тощо.

Отже, дівчинка на Шляху до УСПІХУ ) ) ) Разом з такими ж молодими, перспективними, активними ) ) ) #За нимиМайбутнєДержави!)

Країна потребує Змін! Змогла Вона – Зможеш і Ти! Вибір за Вами! За Вами – Майбутнє!)

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *