Чи може РФ піти у наступ на Миколаїв та Одесу: навіщо окупанти стягують війська на Херсонщину

Росіяни справді перекидають війська на правобережну Херсонщину і там уже є кілька тисяч мобілізованих.

Про це розповів військовий експерт Олег Жданов, пише ТСН .

Жданов відповів на запитання, чи справді РФ може зібрати 150-тисячне угруповання військ у Херсонській області та піти у наступ, щоб захопити Миколаїв та Одесу.

«Ми вже потроху проріджуємо ці ряди. Але скупчення 150-тисячного угруповання з технікою та зброєю – це вони можуть зробити, у разі гарних умов, не раніше зими. За умови, якщо вони будуть мати ці 150 тис. Я так розумію, це мрія» Путіна щодо завоювання України», – каже він.

Експерт пояснив, що у Путіна дуже багато амбіцій, на які може просто не вистачити військ.

«120-тисячне угруповання у Білорусі вони збираються зібрати та здійснити другий похід на Київ. 150 тисяч на Херсонщині. Ще 200 тисяч – на Донецькому напрямку. Це вже близько півмільйона людей. Але півмільйона людей – вони поставили завдання до кінця року мобілізувати таку кількість, а сформувати ці угруповання – це буде січень, лютий, до березня – не раніше, за умови, що вони наберуть ці 500 тис. Так, деякі паблики кажуть, що вони набрали вже 400 тис. Путін сказав, що набрали 222 тисячі. Якщо за місяць набрали 222 тис., то до півмільйона — ще місяць потрібно», — розповів Жданов.

На його думку, плани РФ дійти до Придністров’я, захопити Молдову та відрізати Україну від Чорного моря – це поки що мрії Путіна.

Джерело

 

Читайте также  Рада одобрила создание спецгоспиталей и обсерваторов: что это значит

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *