Чарівник Олександр #РОЗУМНИЙ

Незалежна Платформа Миколаївщини продовжує вас знайомити з людьми, які дійсно кожен свій день працюють на Благо Державі !
Наш чуйний Дід Мороз, якого ніхто не бачить, але подарунки отримують усі.
Дуже добре, що поряд з нами є люди, які працюють не тільки на користь Державі, а й допомогають усім у скрутних становищах!
Саме депутат міської ради Олександр Розумний — не проходить повз людських бід, допомагає не дивлячись на тернистий шлях, усі труднощи!
Ось , який коментар ми отримали від Пашкевич Світлани, ГО «Україна без тортур», яка й сама займається боротьбою за права Людини :

«Як то кажуть усім подобатися неможливо, але звертаючись до Олександра Розумного, як депутата, дійсно отримуєш кваліфіковану пораду з того чи іншого питання та дієву допомогу. Якщо пообіцяв — і зробе і допоможе, а головне — його слова підкріплені ділом! »

Як що Ви шукаєте Чарівників, які здатні подарувати людям Надію, Допомогу при найскрутніших обставинах –то це саме Олександр.

Олександр намагається брати активну участь в більшій частині зборів, але завжди просить не висвітлювати цього, так як в основному ці збори пов’язані зі здоров’ям дітей з інвалідністю.

Були й такі ситуації, в яких його допомога була не матеріальною, але дуже важливою. Це допомога дітям з інвалідністю з проходженням військкомату, точніше їх батькам, так як діти з важкою інвалідністю. Тако ж вирішення питань й в медичній галузі та багато іншого.

Людина щира, відповідальна, яка не поважає піар, бо справжні добрі справи робляться по тихому . . .
Повірте, що депутат Розумний готов щодня чути вас і допомогати вирішувати наболілі проблеми суспільства.
Добрим Людям – Миру на Землі!

Читайте также  Про систему забезпечення якості освіти в українських школах. Надежда Антоненко.

Слід зауважити, що бувають такі справи, які людина може вирішити самостійно, але все ж таки звертається по допомогу. Саме тому потрібно зрозуміти, що допомога потрібна багатьом, але доба складається лише з 24 годин, а відпочинок потрібен усім.
А ось, що нам розповіла Міла #Юрченко:

« Навіть важко сказати, скільки знаю Олександра, може років 2, 3, але таке враження, що все життя. Я рідко звертаюся до нього за допомогою, в основному він сам її пропонує. Допомога настільки різнобічна, що двома словами не описати. Це як участь в зборах, про яких найчастіше він навіть не говорить, але я бачу по зарахуванню коштів на карти підопічних, так як одна з умов — це відкрита звітність, це допомога діткам з інвалідністю, точніше їх батькам в інформаційної, юридичної та всебічній підтримці , пов’язаної з військкоматами, так як така категорія людей не має стільки сил і часу обійти всі ці «кола пекла», вистоювання черг і відфутболювання, як це у нас люблять в таких установах. Найчастіше люди не знають з чого почати, як діяти і для чого це необхідно. Ось в таких питаннях дуже допомагає досвід, інформаційна та фізична підтримка Олександра.»

Прикладів багато, яле Дуже вдячна практично за врятоване життя і велику допомогу при вирішенні питань медичного характеру, соціально – побутових #Антоненко Надія. При оформленні інвалідності були такі ситуації, що навіть руки опускались ( ось така медична галузь та деякі працівники) , але авторитетна підтримка, правова обізнаність, досвід Розумного довели справу до перемоги.

Добрі справи не повинні залишатись непоміченими !
Розумний Олександр – Це показовий приклад для тих хто вважає себе « Богом» , але Олександр Розумний дуже швидко спускає «цих» на Землю.

Читайте также  #ФЛЕШМОБ 2020 в рамках Міжнародного багатожанрового фестивалю мистецтв «Лиманські Зорі»

Дякуємо Олександру Розумному за дружбу, небайдужість та допомогу нужденним !

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *