Ця війна з Росією – не остання, — Залужний

Нинішня війна з Росією не є останньою, впевнений головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний. Про можливість майбутніх війн він розповів в інтерв’ю Time.

«Знаючи те, що я знаю про росіян не з чуток, наша перемога не буде остаточною», – сказав Залужний.

Він вважає, що поразка РФ у цій війні стане підготовкою до наступного нападу.

«Наша перемога дозволить перевести дух і підготуватися до наступної війни», – сказав головком ЗСУ.

Також Залужний розповів, що на початку російського вторгнення у ЗСУ «було дві стратегічні цілі»: зберегти Київ і «пустити кров» ворогові.

«На всіх інших напрямках нам потрібно було пролити їхню кров, навіть якщо в деяких місцях при цьому довелося б втратити територію», — сказав він.

Видання зазаначає, що мета полягала в тому, щоб дозволити росіянам просунутися вперед, а потім знищити їхні колони на фронті та лінії постачання у тилу.

«До шостого дня вторгнення він дійшов висновку, що це працює. Росіяни не змогли захопити аеропорти навколо Києва і просунулися досить глибоко, почали розтягуватися лінії постачання, що залишало їх незахищеними», — йдеться у статті.

Зазначимо, що головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний потрапив на обкладинку щотижневого американського журналу Time, який вийшов друком 26 вересня. На обкладинці генерал зображений у військовій формі на тлі українського прапора. У заголовку йдеться: «Генерал Валерій Залужний та український спосіб ведення війни».

Джерело

 

Читайте также  Украина завтра перейдет на летнее время

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *