ПОЛІТИКА

ЦАХАЛ перейшов до завершального етапу війни — CNN

Израїльські сухопутні війська взяли в кільце місто Газа, найбільший і найбільш густонаселений пункт у палестинському анклаві. Про пересування сил ЦАХАЛу свідчать супутникові знімки та відео з відкритих і офіційних джерел. Про це повідомляє CNN.

Видання пише, що проведений ним аналіз зображень підтверджує повідомлення ЦАХАЛу про те, що місто оточене ізраїльськими військами.

«Сили ЦАХАЛу оточують Газу з повітря, суші та моря. Місто Газа і його околиці взяті в кільце. Бійці ізраїльської армії з боями просуваються вперед, знищуючи наземну і підземну терористичну інфраструктуру і ліквідовуючи бойовиків ХАМАС», — заявив у п’ятницю речник ЦАХАЛу Даніель Хагарі.

У повідомленні йдеться про те, що ізраїльська армія розпочала останній етап війни проти ХАМАС. Сили ЦАХАЛу просунулися вперед за трьома напрямками:

  • від північно-західного кордону сектора Газа вздовж узбережжя Середземного моря;
  • з північного сходу біля Бейт-Хануна;
  • зі сходу на захід, уздовж південної частини міста Газа.

Ізраїльські війська просунулися глибше вздовж цієї західної ділянки, до моря, згідно із супутниковими знімками Європейського космічного агентства, зробленими в середу. Зображення із супутника засвідчили, що до повного оточення міста Газа ЦАХАЛу залишилося зімкнути лінію завдовжки лише в один кілометр.

Хоча знімки мають низьку роздільну здатність, на них можна побачити сліди, залишені важкою бронетехнікою на південь від центру міста, які тягнуться майже до узбережжя.

Відео, які поширюють у соцмережах останніми днями, показують, що ізраїльські війська зайняли поселення на півночі сектору Гази — Бейт-Ханун, Бейт-Лахія і Ататра, оточивши таким чином північний периметр міста Гази.

Джерело

Читайте также  Маруся Зверобой обматерила Зеленского и пригрозила подвесить за ноги его семью

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *