СУСПІЛЬСТВО

Хочеш жити – плати: дружина військового заявила про шалені побори у бригаді ЗСУ (відео)

В Україні назріває черговий скандал – дружина українського військового, який вважається зниклим безвісти, звинуватила у корупції керівництво 77-ї окремої аеромобільної бригади ЗСУ й навіть назвала «таксу» для солдатів, яку їх нібито змушують платить командирам.

Про це пише  ТСН.ua.

Те, що розповіла ця жінка – шокує. Дружина військового, котрий вважається зниклим безвісти, записала кілька відео, в яких звинуватила у корупції керівництво 77-ї окремої аеромобільної бригади ЗСУ, де служив її чоловік. Жінка стверджує, що має докази того, як командири встановили «таксу» буквально на усе, а лозунгом усього цього є: «хочеш жити – плати».

«Маємо підтвердження, коли командири з військових брали по 30-70 тис. грн щомісяця за невихід на бойове завдання. 20 тис. грн – десятиденна відпустка додому. 10 тисяч грн – евакуація з поля бою. «Хочеш жити – плати»: так говорять бійцям. 750-1000 грн – один ріжок до автомата. Задумайтеся тільки над цим», – стверджує Тетяна Івчук.

Окрім того, дівчина заявила, що у бригаді розпродують і гуманітарну допомогу.

«Хочу звернути особливу увагу на гуманітарну допомогу. Ми знаємо, що туди неодноразово була доставлена велика кількість гуманітарної допомоги. Але військові її не бачили, або бачили – але дуже малу кількість»,  – зазначає вона.

Також дівчина заявила, що після розголосу у своїх соцмережах від керівництва бригади їй нібито почали надходити погрози і залякування. Ми зв’язалися з Тетяною Івчук, аби розпитати деталі, адже така історія не може замовчуватися.

Тетяна переконує, що з усіма доказами, які має, вона звернулася до правоохоронних органів, однак нам доказів дівчина не надала, зауваживши, що готова їх показувати лише слідству, тому ми звернулися за коментарем до ДБР.

Читайте также  Украинцы могут остаться без арбузов: что рассказали аграрии

Крім цього, ТСН.ua звернувся із запитом до Генерального штабу ЗСУ, однак на момент запису відео відповіді не отримав. Проте зазначимо, що Генштаб ЗСУ має п’ять робочих днів на надання відповіді з дня надходження запиту. А у разі, коли запит стосується надання великого обсягу інформації, або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Тож чекаємо на відповідь, стежимо за розвитком подій і будемо інформувати, коли отримаємо нові дані.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *