ПРИГОДИ

Фаріон звільнили зі Львівської політехніки

Колишню нардепку та мовознавицю Ірину Фаріон звільнили з посади викладачки кафедри української мови Національного університету «Львівська політехніка».

Фото наказу про звільнення оприлюднили у Мережі.

Як йдетья у наказі, причиною звільнення є вчинення працівником, який виконує виховні функції, аморального проступку, не сумісного з продовженням даної роботи (відповідно до п.3 41 статті Кодексу законів про працю).

Пізніше міністр освіти й науки України Оксен Лісовий підтвердив звільнення Фаріон.

«Львівська політехніка звільнила Фаріон. Відповідний наказ вже підписано ректором. Студенти були, є і завжди будуть потужним рушієм змін та трансформацій. Позиція міністерства незмінна – людям, які не розділяють цінності гідності та не відчувають поваги до воїнів, немає місця в системі освіти», – каже очільник Міносвіти.

Лісовий висловив сподівання, що СБУ у межах відкритого кримінального провадження «дасть справедливу оцінку висловам та діям вже колишньої викладачки Львівської політехніки».

Нагадаємо, служба безпеки України відкрила кримінальне провадження проти колишнього нардепа та філолога Ірини Фаріон після її скандальних висловлювань щодо російськомовних службовців ЗСУ.

Джерело

Читайте также  СБУ дронами атакувала «виборчий» штаб оккупантів у Запорізькій області, - джерела

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *