ЕКОНОМІКА

У 2022 році в Миколаївській області виявили порушень при держзакупівлях на 712,9 млн грн

Спеціалісти Управління Південного офісу Держаудитслужби у Миколаївській області протягом січня – грудня 2022 року провели 375 контрольних заходів, з яких ревізій фінансово-господарської діяльності – 9, державних фінансових аудитів – 3, перевірок закупівель – 14, моніторингів – 3.

Про це повідомила пресслужба Управління Південного офісу Держаудитслужби у Миколаївській області.

У ході ревізій та перевірок закупівель виявлено порушення чинного законодавства, що спричинили втрати фінансових та матеріальних ресурсів на суму майже 108,7 млн ​​грн. Вжитими заходами забезпечено відшкодування порушень на загальну суму 32,6 млн грн.

Моніторингами закупівель виявлено порушення щодо 244 процедур на суму 712,9 млн грн. Попереджено порушення за 42 процедурами на загальну суму 86,0 млн грн, з яких за 22 процедурами скасовано торги на 16,7 млн ​​грн, розірвано 20 договорів на 69,3 млн грн.

Крім того, правоохоронним органам передали матеріали 28 контрольних заходів та довідок залучених спеціалістів. Вручено 7 письмових повідомлень про підозру у скоєнні кримінального правопорушення за результатами участі у перевірках правоохоронних органів, долучено до кримінальних проваджень матеріали 17 заходів та довідок.

Державними фінансовими аудитами виявлено неефективні втрати на загальну суму 433,4 млн грн, надано 41 пропозицію на покращення економічного стану державних підприємств.

Джерело

Читайте также  Ситуація з пилом із Сахари в Миколаївській області: були проведені виміри

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *