СУСПІЛЬСТВО

У сухопутних військах пояснили примусове вручення повістки

Начальник управління персоналу штабу командування Сухопутних військ ЗСУ Роман Горбач погоджується, що в деяких випадках вручення повістки виглядає як покарання – наприклад, коли їх дають комендантську годину, що порушила, і тим більше, коли такого військовозобов’язаного викрили в нічному клубі.

Про це він розповів у розмові з  Liga.net.

«Можливо, це і виглядає як покарання. Але це не покарання. Просто деякі начальники територіальних центрів, скажімо так, шукають найефективніший спосіб вручити повістку. Ми ж не йдемо на риболовлю у місце, де не ловиться риба? Так і тут. Тим паче. , те, що людина знаходилася в нічному клубі і порушила комендантську годину, не означає, що вона не свідома, має погані моральні якості або взагалі злочинець. Це може бути абсолютно адекватна людина. Просто не вона сама прийшла в територіальний центр, а її запросили» , – зазначив він.

За його словами, те саме стосується чоловіків, які ще навесні евакуювалися на захід країни. Горбач каже, що за статистикою, таким людям вручили в рази менше повісток, аніж зареєстрованим у західних областях.

«Хоча суб’єктивні враження можуть бути іншими», – резюмував він.

Джерело

Читайте также  В Украине резко выросло количество детских самоубийств

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *