У РФ розповіли про «прильоти», аналогічні тим, що сталися в Макіївці

«Прильоти» з масовою загибеллю російських загарбників, окрім відомого випадку в Макіївці, нещодавно відбулися також в окупованому селі Червонопопівка Сєвєродонецького району та місті Сватове Луганської області.

Про це йдеться у повідомленні російської пропагандистки Анастасії Кашеварової в її Telegram-каналі.

Вона наголосила, що Макіївка – це не перший випадок масових втрат серед окупантів.

«Червонопопівка – аналогічна ситуація. …Якщо виключити випадок, що «пронесло і фортануло» — (росіяни, — прим. ред.) гинуть від артобстрілів від власної дурості, але в основному через недбалість і тупоголовість вищого командування», — заявила вона.

Зокрема, Кашеварова опублікувала лист своєї підписниці, яка поставила риторичне запитання: «Чому про Макіївку пишуть, а про Краснопопівку ніде не було інформації, а там теж загинуло багато мобілізованих».

Український журналіст Денис Казанський повідомив у своєму Telegram-каналі, що на скрині, де Кашеварова невміло «замалювала» кількість загиблих у Краснопопівці, можна розглянути цифру 200.

«У Краснопопівці Луганської області загинуло близько 200 людей. Спочатку російські пропагандисти приховали цю історію, але сьогодні злили й ці цифри на криворуких скринах», — зазначив він.

Російські пропагандисти також повідомили про аналогічну подію у Сватовому. На це звернув увагу український блогер Роман Шрайк.

Джерело

 

Читайте также  МИКОЛАЇВ. ПРАЦЮЄ ЦЕНТР НАДАННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ СІМ’ЯМ ІЗ ДІТЬМИ ДО 3-Х РОКІВ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *