ЕКОНОМІКА

У ПФУ пояснили, кому з 25 березня підвищать пенсії

В «Суспільному» повідомляють, що пенсії в Україні перерахували через підвищення прожиткового мінімуму і збільшення середньої заробітної плати.

Заступниця начальника управління пенсійного забезпечення пенсійного фонду в Чернівецькій області Ганна Московчук пояснила журналістам, що для кожного пенсіонера сума підвищення буде різною, адже вона залежить від стажу, заробітної плати та віку.

За результатами індексації в області середній розмір підвищення виплат становитиме 245 грн, а максимальний — складе 1500 грн.

Отже, на скільки саме зросте мінімальна пенсія в Україні вже 25 березня? В середньому розмір мінімальної пенсії збільшили на 8%. А тому:

  • чоловіки, які мають страховий стаж 35 років, та жінки зі стажем в 30 років, що досягли 65-річного віку, будуть отримувати мінімальну пенсію 3370 грн.
  • люди з меншим стажем (25 років для чоловіків та 20 років для жінок), які досягли 75 років, отримуватимуть мінімальну пенсію 3240 грн;
  • після 80 років мінімальна пенсія становитиме 3370 грн;
  • непрацюючі пенсіонери гарантовано будуть отримувати виплати у розмірі 2725 грн.

Також нагадаємо, що відбудеться і підвищення пенсій військовим. Їх перерахували через підвищення середньої заробітної плати 2024 року з застосуванням коефіцієнта.

Джерело

Читайте также  Будут ли школьники покупать маски за свои средства: ответ МОН

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *