У Першотравневій ОТГ Миколаївської області встановлюють модульні будинки для жертв обстрілів з боку армії РФ.

На селищі Партизанське Першотравневої ОТГ Миколаївської області 25 квітня розпочали встановлювати модульні будинки для тимчасового проживання людей, які втратили житло внаслідок обстрілу з боку армії РФ.

Кожен будинок розрахований на 5 осіб. За словами працівника підрядної організації, модульні будинки встановлюються швидко і просто, з використанням піддонів, алюмінієвого каркасу та панелей із утеплювачем.

Всередині будинку є масляний радіатор, сонячні панелі для зарядки батареї, а також підведені 220 Вт. Усі будинки мають дотримуватися правил пожежної безпеки. На 25 квітня вже було встановлено 10 будинків, ще 10-20 будинків очікуються для мешканців п’яти населених пунктів.

Одна з сімей, що чекає на будинок, живе у стайні після того, як їхній будинок був зруйнований обстрілами.

25 квітня на Першотравневу громаду виділили десять модульних будинків.

«Два будинки пішли до Благодатного, оскільки там зараз проживає десять осіб. Але фермер, який займається своїм господарством, ще привезе п’ятьох людей, тому два будинки, які вмістять до десяти осіб, стануть для них тимчасовим притулком», — розповів начальник Першотравневої селищної військової адміністрації Максим Каравай.

«Я думаю, що ще близько 10-20 будинків ми отримаємо для мешканців п’яти населених пунктів. Нам допомагають районна та обласна військові адміністрації», — сказав Максим Каравай.

Одна з таких сімей, що чекає на модульний будинок, — це Любов, її дочка Таміла та трьохрічний онук Іван. Будинок цієї родини був зруйнований російськими обстрілами, тому вони живуть у стайні.

«Ми чекаємо, що в нашому дворі з’явиться будинок. Вони дають на півроку всього, може, нам дадуть на рік, а то й на більше. Якщо ми зробимо кухню і відновимо все, тоді ми дамо людям, тому що інші теж потребують допомоги», — розповіла мешканка Партизанського Таміла.

Читайте также  ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ 2021 - Форум. Миколаївська область. «Зупинити не можна продовжити. Де поставити кому в децентралізації?»

«Завтра (26 квітня — ред.) ми почнемо встановлювати кілька будинків на території домогосподарств. Адже одна з таких важливих умов — це підключення до електромережі, газомережі, водомережі. На жаль, будинки не мають туалетів, але ми плануємо встановити туалети з ОСБ-плит на вулиц

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *