ПРИГОДИ

У Німеччині згоріло наметове містечко, де мешкали українські біженці

У німецькій столиці згоріло тимчасове житло, де мешкали понад 300 українських біженців.

Про це повідомляє DW з посиланням на представника місцевого агентства у справах біженців (LAF).

Як зазначається, пожежа у центрі для біженців, розташованому на території колишнього аеропорту Тегель у Берліні, знищила у вівторок конструкцію площею тисяча квадратних метрів. Там жили понад 300 біженців з України. Місцева влада інформує, що жертв немає.

За словами представника пожежної бригади, конструкція, що згоріла, розрахована на 380 осіб, всі жителі встигли вчасно евакуюватися. Водночас поліція заявила про кількох людей із підозрою на отруєння димом.

Також було евакуйовано людей з чотирьох тимчасових приміщень для біженців, розташованих поруч. Втім, за даними пожежників, вогонь не поширився на інші споруди. Жителям притулку, що згорів, забезпечено альтернативне житло.

Центр для біженців на території аеропорту Тегель є одним із найбільших у Німеччині. Він розрахований на тимчасове розміщення семи тисяч людей. Зараз у ньому знаходиться близько 4,5 тисяч біженців, багато з яких проживають там місяцями. Спочатку центр призначався виключно для прийому людей, які втекли від російського повномасштабного вторгнення в Україну, але зараз використовується для розміщення інших шукачів притулку.

Джерело

Читайте также  В реках в Николаеве зацвела вода — берег усыпан мертвой рыбой

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *