ЕКОНОМІКА

У Міненерго поставили крапку у питанні підвищення тарифів на світ

Українська влада не підвищуватиме тарифів на електроенергію з 1 січня 2024 року.

Про це йдеться у  заяві  Міністерства енергетики України на Урядовому порталі. У відомстві зазначили, що ЗМІ та Telegram-канали з посиланням на інтерв’ю голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Костянтина Ущаповського, почали писати про нібито підвищення тарифу на світ з 1 січня 2024 року.

«Міненерго офіційно повідомляє, що підвищення тарифів для населення поки не передбачається… речник не робив таких тверджень у своєму інтерв’ю. НКРЕКУ публічно спростувала інформацію, викладену в журналістських повідомленнях», — зазначили у відомстві.

За даними міністерства, джерелом фейкової інформації, яка з’явилася у мережі, є росіяни. Таким чином вони намагаються посіяти страх та паніку у суспільстві.

«Проти України веде війну підступний і сильний ворог. Це протистояння відбувається всюди: на полі бою, в економіці, енергетиці, в інформаційному просторі», — зазначили у відомстві, зазначивши, що недостовірна інформація про відключення світла, неготовність енергосистеми до зими або підвищення тарифів постійно поширюється росіянами у нашому інформаційному просторі.

«Міненерго офіційно повідомляє, що підвищення тарифів для населення поки що не передбачається», — зазначили у відомстві.

Джерело

Читайте также  У Греції затримали українця, підозрюваного у розкраданні 43 млн грн Міноборони

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *