Культура

У МОН відреагували на заяви Фаріон щодо російськомовних військових

У Міносвіти відреагували на заяви мовознавиці та професорки НУ «Львівська політехніка» Ірини Фаріон щодо російськомовних військовослужбовців. У міністерстві кажуть, що підтримують вимоги студентів не співпрацювати з людьми, які не шанують військових. Про це повідомляє «Суспільне».

Зазначається, що вищі навчальні заклади мають не лише передавати знання, а й формувати повагу до таких цінностей, як гідність людини та повага до військовослужбовців. МОН повністю підтримує позицію, проте питання про звільнення викладачів виші вирішують самостійно.

Також у Міносвіти повідомили, що університети самостійно відповідають за те, щоб їхні працівники були «не лише кваліфікованими фахівцями, а й людьми високих ціннісних орієнтирів та моральних переконань».

Тим часом у центрі комунікацій навчального закладу зазначили, що не несуть відповідальності за висловлювання працівників чи студентів, які були зроблені за межами університету.

Нещодавно мовознавиця Ірина Фаріон заявила, що не може назвати українцями захисників, які розмовляють російською. На її думку, мовне питання важливіше, і такі українці «ганьблять ЗСУ». Військові відреагували на позицію екснардепа та наголосили, що ніхто не має права ображати захисниць та захисників, а на діяльність Ірини Фаріон мають звернути увагу правоохоронні органи.

Джерело

Читайте также  Арестович через знос пам'ятника Пушкіну в Києві назвав українців «дикунами»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *