У Миколаєві працюють представники мобільної бригади соціально-психологічної допомоги

Вирішення трудових спорів, реалізація права на безоплатне отримання земельної ділянки та санаторно-курортне лікування – це лише декілька питань, допомоги у яких потребують учасники бойових дій.

Про це під час робочої зустрічі в Регіональному центрі з надання БВПД у Миколаївській області повідомили представники мобільної бригади соціально-психологічної допомоги по роботі з ветеранами АТО/ООС та членами їх сімей м. Миколаєва.

Відзначимо, що у разі виявлення потреби в правничих послугах працівники мобільних бригад направляють ветеранів та членів їх сімей до найближчого місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги чи бюро правової допомоги.

Після чого працівники системи надають необхідну юридичну допомогу, від консультацій до представництва в суді.

Нагадаємо, що мобільної бригади соціально-психологічної допомоги по роботі з ветеранами АТО/ООС та членами їх сімей працюють в рамках пілотного проєкту «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні», що реалізується Міжнародним благодійним фондом «Українська фундація громадського здоров’я» за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні. #БПД #ПравоваДопомога #LegalAid

 

Читайте также  Сегодня — Всемирный день рыболовства

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *