ЕКОНОМІКА

У Миколаєві депутат від партії мера Сенкевича заявив про нецільове використання бюджету

У суботу, 4 листопада, в акції Гроші на ЗСУ в Миколаєві взяв участь депутат міськради від промерської партії Пропозиція Андрій Янтар.

У коментарі «Новинам-N» він сказав, що підтримує настрій людей, оскільки й сам бачить нецільове використання бюджетних коштів.

-Я вдруге на цій акції і поділяю настрій людей, які тут зібралися. Тому що зараз потрібно всі зусилля кинути на оборону рідної держави. Коли йде війна, не фарбують хату, а її захищають. Ми бачимо нецільове використання коштів. Наприклад, знищення амброзії коштуватиме 13 гривень за квадратний метр, майже на 90 000 закуповуватимуть сітки для зливових стоків. Я думаю, що ці цільові витрати необхідно припинити, і всі гроші направити на збройні сили», — заявив Янтар.

За словами депутата, який також є членом бюджетної комісії, наступний 2024 рік буде дуже складним для Миколаєва щодо фінансової складової.

-Миколаєв мав бюджет, до якого входило 46% ПДФО від військових. Бізнес у нас переїхав і Миколаїв виживав. 46% – це 2.7 млрд гривень у нас не буде наступного року. Те, що ПДФО йде до центрального бюджету, 46% наголошую, це дуже багато. У таких містах, як Львів, це становить близько 10% міського бюджету. А в нас у 2024 році не буде половини бюджету. Я думаю, незважаючи на труднощі, ми всі пройдемо. Заощаджуватимемо кожну копійку. Ми маємо знайти можливість направити гроші на ЗСУ. За рішенням минулої сесії, вирішили 19 мільйонів віддати поліцейським. Це дуже значна сума, – розповів депутат.

Джерело

Читайте также  Зеленский подписал закон об уменьшении штрафов за нарушение трудового законодательства

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *