ПРИГОДИ

У Криму чоловік забив до смерті літніх українців, які критикували РФ, — ЗМІ

У Ялті 60-річний чоловік убив подружню пару із Дніпропетровської області через те, що українці критикували Росію. Про інцидент у неділю, 1 жовтня, повідомляє Фокус із посиланням на Baza.

За інформацією ЗМІ, вбивство сталося ще у п’ятницю, 29 жовтня. Чоловік прийшов у будинок подружжя — 66-річного Володимира та 58-річної Вікторії — на Гірській вулиці рано-вранці і забив людей битою. Тіла підозрюваний сховав на цокольному поверсі, а сам почав обшукувати будинок своїх жертв. Журналісти не повідомляють, чи взяв чоловік щось із матеріальних цінностей господарів. Однак відомо, що він навіщось порвав документи подружжя.

Убитих виявили лише за добу. Друг сім’ї занепокоївся, що Володимир та Вікторія не виходять на зв’язок і викликав до будинку літньої пари поліцію. Вони виявили тіла. Спочатку під підозру потрапив найманець на ім’я Руслан, який раніше працював у подружжя.

Проте за деякий час  з’ясувалося , що українців убив 60-річний місцевий житель на ім’я Шавкат. Після розправи над чоловіком та дружиною він поїхав з Ялти до села Веселе під Судаком і вирішив там перечекати деякий час. Однак його все одно вирахували та затримали поліцейські. На допиті підозрюваний зізнався, що вбив людей на політичному ґрунті.

«Вони приїхали з Дніпропетровської області і постійно висловлювалися про те, що Крим належить Україні. У якийсь момент я не витримав і вирішив убити їх», — сказав силовикам Шавкат.

Джерело

Читайте также  ЗМІ: загинув чиновник РФ, якого без підготовки покинули на фронт

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *