ЕКОНОМІКА

У Греції затримали українця, підозрюваного у розкраданні 43 млн грн Міноборони

У Греції затримано громадянина України, підозрюваного у розкраданні коштів Міноборони у розмірі 43 мільйонів гривень.

Про це повідомив Офіс генерального прокурора України 15 листопада, пише «Європейська правда».

Затримання відбулося 13 листопада в Афінах.

За даними слідства, підозрюваний у змові з іншими особами заволодів коштами, які товариство з обмеженою відповідальністю отримало як попередню оплату за договорами, укладеними з Міноборони України на закупівлю товарів військового призначення. Ці кошти було перераховано на рахунки фізичних осіб – підприємців за нібито надання робіт та послуг.

Злочин був скоєний у період із 2 березня по 10 травня 2022 року. На той час підозрюваний перебував на посаді директора компанії.

12 липня 2022 року фігуранту повідомили про підозру в заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем та розпорядження майном, отриманим злочинним шляхом, вчинені в особливо великому розмірі організованою групою (ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209).

6 листопада 2023 року прокурори Офісу Генерального прокурора направили до компетентних органів Греції запит на затримання та тимчасовий арешт підозрюваного. Також у рамках співпраці з Інтерполом було направлено запит на публікацію червоного сповіщення. Внаслідок цього підозрюваного затримали, рішенням Апеляційного суду Афін до нього застосували тимчасовий арешт.

Наразі готуються необхідні документи для направлення запиту про видачу зловмисника українській стороні для притягнення його до кримінальної відповідальності.

Джерело

Читайте также  На Миколаївщині підрядник витратив 200 тисяч гривень на ремонт стадіону

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *