Український нардеп висунув свою кандидатуру у президенти ПАРЄ

Народний депутат від партії «Слуга народу» та член делегації України у Парламентській асамблеї Ради Європи Олександр Мережко заявив, що висунув свою кандидатуру на пост президента ПАРЄ.

Про це повідомляється на сторінці у  Facebook  нардепа.

Мережко написав, що щиро вдячний колегам за підтримку його рішення висунути свою кандидатуру на пост президента Парламентської асамблеї Ради Європи.

«Щиро вдячний своїм колегам за підтримку мого рішення висунути свою кандидатуру на пост президента Парламентської асамблеї Ради Європи», — написав Мережко.

За словами нардепа, його програма складається із трьох головних пунктів:

  1. відновлення демократії всередині ПАРЄ, тобто антидемократичну систему виборів президента, яка є нині, яка є, по суті, виборами без виборів, треба замінити справжніми конкурентними виборами. Щодо цього ПАРЄ має бути взірцем демократичних виборів.
  2. всередині ПАРЄ необхідно рішуче позбутися будь-якого російського чи проросійського впливу. Потрібно ці зміни зробити невідворотними і не допустити повернення до політики «діалогу» з Росією.
  3. ПАРЄ має розширити систему захисту прав людини. Слід активно протидіяти системним порушенням прав людини та злочинам проти прав людини, які вчиняють країни, які не є членами Ради Європи, але мають наслідки у країнах членів Ради Європи.

Сергій оприлюднив копію листа народних депутатів до європейської міжпарламентської організації про підтримку його висування кандидатом.

Джерело

 

Читайте также  Гео Лерос требует от СНБО ввести санкции против «Квартала 95» и его бенефициаров

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *