Українська дівчинка депортована з Росії: порушена судова справа, росіяни відмовляються повертати її до України

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубинець повідомив, що росіяни порушили судову справу проти депортованої української 14-річної дівчинки.

Через це вони не згодні повертати підлітка до України. Цю інформацію Лубинець висловив у телемарафоні.

Ми показали (на засіданні Радбезу ООН – ред.) фото цієї дівчинки. Їй 14 років, і її забрали цілком свідомо росіяни. Вони свідомо її тримають фактично в полоні. Коли ми почали займатися питанням її повернення додому, то Росія відкрила там кримінальне провадження. проти неї «, — зазначив він.

За словами омбудсмена, дівчинку без дозволу батьків оглядали медики, а тепер до неї не допускають інших українських дітей. Лубинець заявив, що росіяни тримають дівчинку в заручниках і стверджують, що не повернуть дитину до завершення «судової справи».

» Тільки вдумайтеся в цинізм: мама в Україні, вона розшукує свою дитину, і росіяни, знаючи це, вигадують якусь судову справу – лише для того, щоб не віддати українську дівчинку», — сказав він .

Він вважає, що ООН має не лише висловлювати глибоке занепокоєння, а й створити дієвий механізм для повернення наших дітей додому. Зокрема, спеціальну місію, яка поїхала б і забрала українських дітей з території країни-агресора.

 

Читайте также  Правительство Украины упростило порядок предоставления «пакета малыша»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *