Україна хоче розпочати передвступні переговори з ЄС до кінця цього року, — Кулеба

Україна має намір розпочати передвступні переговори з Європейським Союзом до кінця поточного року.

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба сьогодні під час онлайн-виступу на Раді міністрів закордонних справ ЄС.

Зокрема, Україна розраховує на практичні результати від саміту Україна-ЄС.

«Ми маємо високі очікування від саміту Україна-ЄС 3 лютого та спільного засідання уряду України та Коледжу ЄС напередодні саміту. Ми розраховуємо на відчутні практичні результати обох подій», — зазначив міністр.

Також Кулеба нагадав, що Україна завершує виконання рекомендацій Єврокомісії та розраховує на позитивну доповідь Європейської комісії цієї весни. Він наголосив, що Україна також очікує на включення позитивної оцінки своїх зусиль щодо виконання рекомендацій у підсумкову декларацію саміту Україна-ЄС.

«Ми переконані, що передостанні переговори мають розпочатися якнайшвидше після виконання Україною рекомендацій та позитивної оцінки Єврокомісії. Україна докладає максимум зусиль, і я переконаний, що ми маємо розпочати передвступні переговори до кінця 2023 року. Жодні ігри чи вузькі політичні інтереси не повинні перешкодити», — наголосив голова МЗС України.

Джерело

 

Читайте также  Кулеба озвучил позицию Украины по войне в Нагорном Карабахе

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *