ЕКОНОМІКА

Україна починає переговори щодо авіаперевезень

Україна розпочинає офіційні переговори з регуляторами США та Євросоюзу щодо відновлення пасажирських авіаперевезень у нашій країні.
Про це сказав віцепрем’єр з відновлення – міністр із розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков в інтерв’ю для РБК-Україна, оприлюдненому в понеділок, 11 березня.
За його словами, поки що рано говорити про якісь терміни. Але українська сторона вже передає регуляторам своє бачення, як ринок працюватиме в умовах воєнного стану, а також оцінку ризиків, підходи та алгоритми.
«Прикладів, де працюють аеропорти, куди будь-якої миті можуть прилітати дрони чи ракети, у світі не так багато. Ізраїль – це найуспішніший приклад. Ми багато часу проводили та проводимо консультації з адміністрацією цивільної авіації Ізраїлю», – сказав Кубраков.
За його словами, на рівні планів є різні сценарії щодо кількості аеропортів, які можуть бути відкриті в Україні.
«Нам важливо почути перший офіційний зворотний зв’язок від регуляторів», – зазначив міністр.
Кубраков запевнив, що є європейські авіакомпанії, які цікавляться і хочуть бути першими під час відновлення роботи українського авіаринку, але відмовився їх називати. Також переговори ведуться із трьома українськими компаніями.
«Вони теж підтверджують, звичайно, що хочуть літати тут, це їхні базові аеропорти, їхня базова країна», – сказав міністр.
Читайте также  Украинцам могут повысить минимальную зарплату до 5 000 гривен

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *