Украинские чиновники, работающие на территориях с боевыми действиями, получат повышенные зарплаты в 1,5-2 раза

З моменту повномасштабного вторгнення Росії на територію України працівники державних органів, як і всі інші громадяни, продовжують працювати, в тому числі в регіонах, що межують з зонами військових дій.

Зараз було прийнято рішення, що чиновники будуть отримувати зарплати в 1,5-2 рази більше через ризик для життя. Про це повідомили в Мінреінтеграції.

Так, 25 квітня стало відомо про підвищення окладів працівникам державних органів. Однак націнка стосуватиметься не всіх. Рішення стосується тих, хто працює на територіях, де тривають активні військові дії (або можливі військові дії).

Кому-то підвищать зарплати в 1,5 рази, а кому подвійнять місячний оклад. Для працівників державних органів на територіях активних військових дій посадові оклади визначаються з урахуванням коефіцієнту 2, а на територіях можливих військових дій — з урахуванням коефіцієнту 1,5.

За словами голови відомства Ірини Верещук, працівники державних органів продовжують працювати «з ризиком для життя та здоров’я». «Тому уряд повинен позбавитися про належну оплату праці», — відзначила голова Мінреінтеграції.

Такі ж коефіцієнти рекомендується встановлювати і органам місцевого самоврядування.

 

Читайте также  Російські сили не готові до широкомасштабного контрнаступу України: звіт ISW

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *