Удар дронів-камікадзе по Києву: окупанти били хвилями, ППО знищила всі цілі

Війська РФ сьогодні вночі, 25 травня, намагалися вдарити по Києву дронами-каміказдами типу Shahed, але сили ППО знищили всі ворожі повітряні цілі.

Про це повідомляє  Telegram  КДВА.

«Ворог вкотре довів, що Київ залишається однією з головних його цілей у цій війні. Після найдовшої паузи в травні, війська РФ знову атакували Київ з повітря. Це вже дванадцятий напад на столицю цього місяця. Під час тривоги, що тривала більше 3 години, противник, за попередніми даними, застосував дроні Shahed», — йдеться в повідомленні КГВА.

Повідомляється, що ворог продовжує використовувати тактику ударів у кілька хвиль, з інтервалами між групами дронов, що атакують. Таким чином армія противника намагається досягти поставленої мети, у тому числі і виснажити нашу ППО.

Усі виявлені повітряні цілі, що рухалися у напрямку Києва, було знищено силами ППО, ударів по Києву не допущено.

Ударні безпілотники «Шахед» сконструйовані та збудовані в Ірані. Їхнім головним завданням є завдання ударів на великих відстанях по статичних об’єктах. «Шахеди» вражають цілі методом самознищення. Серед відмінних рис роботи дронів – гучна робота двигунів внутрішнього згоряння та невисока точність. Окупанти запускають «Шахеди» із залізниці, автомобільних напівпричепів або корабельного транспорту.

Джерело

 

Читайте также  Ким рассказал, сколько наводчиков задержали в Николаеве, благодаря сознательным гражданам

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *