Таємнича тварина напала на чоловіка в польському селищі: фахівці досліджують її походження

У селищі Добра, що у Польщі, на деякій тварині невідомого виду було помічено агресивну поведінку, коли вона декілька разів вкусила чоловіка. Фахівці вже досліджують цю тварину.

За даними видання InPoland, інцидент стався у Ліманівському повіті.

«Чоловік був нападений твариною, коли перебував на фермі, і кілька разів був укушений за руку та ногу. Тварина була настільки агресивною, що не зупинялася, атакуючи знову та знову. Нарешті, чоловікові вдалося вбити тварину», — повідомляється у звіті.

Місцеві ветеринарні служби зайнялись цією справою.

Анета Кавула, повітовий ветеринар, звітувала про цей інцидент на засіданні ради гміни Мшана Дольна. Поки що не вдалося точно визначити вид цієї агресивної тварини, що нагадує кота. Ветеринари вважають, що це може бути гібрид з диким котом, але точно встановили, що це був звичайний європейський домашній кіт.

Потерпілий чоловік може вважати себе щасливчиком, оскільки лабораторні дослідження виключили можливість передачі небезпечних інфекційних захворювань від тварини людині. Ветеринари застерігають, що такі випадки стаються все частіше і радять туристам бути особливо уважними.

 

Читайте также  В Мехико рухнул мост под весом поезда, много погибших

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *