СУСПІЛЬСТВО

Сьогодні – день добровольця: Сирський звернувся до українців

У День українського добровольця, 14 березня, головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський звернувся до українців. Він подякував захисникам і зазначив, що командування зробить усе, щоб кожному знайшлося місце в армії відповідно до навичок.

Сирський згадав, як формувалися перші добровольчі загони в Україні навесні 2014 року та черги до військкоматів у 2022 році.

За словами головнокомандувача, плануючи свій напад на Україну, росіяни не зважили на дух і волю українських добровольців, які піднялися на захист своєї землі.

Головком ЗСУ наголосив, що ніколи не забуде довгі черги до територіальних центрів комплектування у Києві в лютому 2022 року.

«Наплив був такий, що всіх бажаючих не встигали мобілізувати. Командуючи обороною столиці, я наказав мобілізувати всіх добровольців безпосередньо через бригади та батальйони, на базі сил територіальної оборони, бо розумів, що добровольці прийшли захищати свої родини, свої рідні вулиці та міста, свою країну. Дивлячись на ці черги, я остаточно зрозумів, що росіянам не вдасться пройти парадом у Києві. Ні через три дні, ні через три місяці. Ніколи», — заявив головнокомандувач.

Сирський подякував усім українським добровольцям.

«З важким серцем я кланяюся загиблим добровольцям. Ми не пробачимо ворогові жодної смерті. А ще я дякую усім майбутнім добровольцям. Дякую тим, хто прийде в армію завтра, післязавтра, через місяць. Дякую, що дивитеся вакансії в армії, що шукаєте посаду, що турбуєтеся про те, як приєднатися до оборони України», — сказав він.

Головком зазначив, що командування зробить усе, щоб для кожного добровольця знайшлося місце, яке відповідає навичкам, умінням та можливостям.

«Пам’ятаємо, що Україна існує доти, доки є кому її захищати», — наголосив Сирський.

Джерело

Читайте также  В Україні хочуть заборонити кататися на квадроциклах та джипах: про які місця йдеться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *