СУСПІЛЬСТВО

Спецслужби РФ намагалися збирати розвіддані під виглядом ЗМІ, — СБУ

Кіберфахівці Служби безпеки України (СБУ) викрили спроби спецслужб Росії отримати розвідувальну інформацію в Україні під виглядом діяльності представників іноземних медіа.

Про це  повідомляє  прес-служба СБУ на своєму Telegram-каналі у вівторок, 7 березня.

Для збору закритих відомостей ворог використовує спеціалізовані інтернет-платформи та професійні онлайн-форуми українських журналістів. На цих ресурсах окупанти розміщують інформаційні запити нібито від працівників відомих закордонних ЗМІ.

У своїх повідомленнях вони звертаються до медійників та інших учасників профільних груп щодо отримання матеріалів начебто для підготовки «сюжетів» або «документальних фільмів» про війну в Україні», — йдеться у повідомленні.

Противника насамперед цікавлять відомості про результати російських ракетних ударів по українських містах, у тому числі локації «прильотів» та їх наслідки. Автори «оголошень» обіцяють «гонорар» при наданні відповідних медіафайлів або текстових повідомлень.

СБУ провела комплексні заходи щодо притягнення винних до відповідальності.

Служба також звернулася до громадян України із закликом бути пильними та одразу повідомляти правоохоронців про факти підозрілих «запитів» від не встановлених абонентів.

Джерело

Читайте также  Українці можуть оформити паспорти ще у двох країнах

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *