РФ планує мобілізувати півмільйона людей, — ГУР

Росія планує мобілізувати у січні-лютому ще 500 тисяч військових на додаток до тих 300 тисяч, які були мобілізовані у жовтні 2022 року.

Про це пише видання  The Guardian , яке цитує заступника начальника Головного управління військової розвідки Міністерства оборони України Вадима Скибіцького.

За словами Скибицького, нові мобілізовані братимуть участь у низці російських наступальних операцій навесні та влітку на сході та півдні України.

«Ми розраховуємо, що вони будуть вести наступальні дії в Донецькій та Харківській областях, а також, можливо, в Запорізькій, а оборонятися — у Херсоні та Криму. Це та кількість людей, яка їм буде потрібна для виконання такого завдання», — сказав Скибицький. пояснюючи, чому вони очікують, що буде мобілізовано півмільйона.

Скибицький сказав, що Росії знадобиться приблизно два місяці, щоб зібрати військові формування, і будь-який російський успіх на полі бою залежатиме від того, наскільки добре росіяни будуть оснащені та підготовлені. За його словами, багато що також залежатиме від продовження постачання західних боєприпасів та озброєнь в Україну для оснащення нових резервних підрозділів, які Україна готує.

Він вважає, що якщо Росія програє на цьому етапі протягом 6-7 наступних місяців, то президент РФ Володимир Путін «зазнає краху».

За словами Скибицького, у Росії оголосять нову хвилю мобілізації 15 січня після зимових свят.

Джерело

 

Читайте также  В Запорожье на акции против вакцинации произошли столкновения с полицией (видео)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *