ПОЛІТИКА

РФ охопила шпигунською мережею майже всі регіони України, — полковник ЗСУ

На території України є шпигуни Російської Федерації, які працюють над виявленням військових об’єктів. Противник охопив «шпигунською мережею» майже всі регіони країни.

Про це розповів військовий експерт, полковник Збройних сил, колишній речник Генерального штабу ЗСУ Владислав Селезньов в ефірі телеканалу «Еспресо», пише Фокус.

За словами Селезньова, існують певні інсайдерські відомості про діяльність шпигунських розвідувальних структур Росії та їх представників у різних куточках України, зокрема і в західних регіонах.

«Тобто ворог охопив своєю шпигунською мережею майже всі регіони нашої країни. Вони працюють на те, щоб виявляти важливі, стратегічного значення військові об’єкти», — заявив він.

Колишній речник Генштабу зазначив, що зафіксовано активне спостереження ворога за рухом засобів військово-технічної підтримки від західних партнерів. Окрім цього, противник працює над виявленням військових баз.

«Ворог дивиться, де всі ці речі зберігаються, і саме по тих місцях здійснює ракетне ураження. Тому потрібно проводити контррозвідувальні заходи, щоб менше недотичних до цих процесів людей володіли певною інформацією», — йдеться у повідомленні.

Селезньов наголосив, що для протидії ворожим намірам важливе, зокрема, розосередження, адже чим більше буде осередків, на яких зберігатимуться необхідні для українського війська засоби матеріально-технічного забезпечення, тим менше шансів в окупантів поцілити одномоментно у склади, бази та арсенали.

Джерело

Читайте также  Турция с 4 июня меняет правила въезда: какие документы нужны украинцам

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *