ПРИГОДИ

Росіяни знищили два українські Patriot, – ЗМІ

Міжнародні медіа заявляють про знищення двох пускових установок Patriot поблизу Покровська Донецької області. Збройні сили не коментують це, проте Інститут вивчення війни вважає, що це неправда.

Forbes  пише, що це перший випадок за два роки широкомасштабної війни Росії проти України, коли росіянам вдалося виявити та знищити установки Patriot.

Тим часом журналіст Bild Юліан Репке пише, що пускові установки були на 10 метрів один від одного, і вони «були припарковані досить довго, щоб Росія випустила по ньому балістичну ракету».

Інститут вивчення війни поки не підтверджує знищення українських Patriot, оскільки росіяни демонстрували кадри знищення вантажівок MAN KAT1, які можуть як перевозити установки Patriot, так і використовуватися в логістиці.

Forbes нагадує, що українські Patriot знищили за останній місяць близько десятка винищувачів-бомбардувальників РФ, притупивши перевагу Росії у повітрі.

«Цілком можливо, що пускові установки та екіпажі, які Іскандер вразив цього тижня за 20 миль (понад 30 кілометрів) від лінії фронту, були тими ж, які збили багато російських літаків. Повітря над сходом України, можливо, стало набагато безпечнішим для росіян «, — пише Forbes.

Видання визнало, що у разі підтвердження цієї інформації українці втратили внаслідок однієї катастрофи до 13% своїх пускових установок. Наголошується, що Patriot без проблем збивають російські Іскандери, але коли розгорнуті і готові до роботи, а не перебувають у русі між вогневими позиціями. Журналісти здивовані, що екіпажі українських Patriot не мали власного протиповітряного прикриття під час руху.

Нагадаємо, раніше Forbes заявляв, що успіх Сил оборони України у збиванні російських винищувачів пов’язаний із використанням ракет систем Patriot та NASAMS.

Джерело

Читайте также  Путін може розпочати полювання іранськими ракетами на системи Patriot, - ЗМІ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *