Російські сили не готові до широкомасштабного контрнаступу України: звіт ISW

Російські війська, які намагалися здійснити тактичні наступальні операції на обмежених ділянках фронту, виявилися погано підготовленими до широкомасштабного контрнаступу з боку ВСУ через одержимість Росії домінувати у бойових діях. Про це повідомило міжнародне аналітичне агентство ISW.

У своїх атаках російські сили зазвичай зосереджувалися на невеликих фронтових атаках, які дозволяли їм здобувати тактичні перемоги на обмежених ділянках фронту без залучення великих можливостей командування. Однак, для проведення успішного контрнаступу з боку ВСУ потрібно залучати великі підрозділи та організовувати військову діяльність на великих територіях, що вимагає ретельного планування та керівництва.

Згідно з звітом ISW, ВСУ будуть визначати час та місця боїв, та ймовірно, діяти на набагато ширших територіях, ніж зазвичай атакують російські війська. Російським силам доведеться покладатися на всі свої частини та підрозділи, а не лише на обрані групи, і координувати оборонні операції всіх своїх підрозділів одночасно.

Більшість російських підрозділів на важливих ділянках фронту складаються з мобілізованих військовослужбовців без досвіду бойових дій, які можуть бути емоційно та інтелектуально не готові до відповіді на широкомасштабний контрнаступ.

 

Читайте также  Медведчук: У "Оппозиционной платформы - За жизнь" достаточно оснований для обжалования закона о земле в Конституционном суде

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *