Розслідувачі встановили імена росіян, причетних до ракетного удару по Дніпру

OSINT-спільнота Molfar провела власне розслідування подій ракетного удару по житловому будинку у Дніпрі, у суботу 14 січня, з метою встановлення осіб, відповідальних за реалізацію теракту на рівні виконавців.

Про це повідомляє  Molfar .

«Ми знайшли всіх причетних до ракетних обстрілів осіб, у тому числі тих, що заправляли літаки і ракети перед пуском. Додатково були ідентифіковані особи, які прямо пов’язані з цим авіаційним полком, але не належать до його складу», — йдеться в матеріалі .

За інформацією Геннадія Корбана, голови територіальної оборони міста Дніпро, яку він опублікував у власному каналі новин — обстріл житлової багатоповерхівки в місті Дніпро здійснив 52-й гвардійський важкий бомбардувальний авіаційний полк, що базується в місті Шайківка.

Наголошено, що це той самий авіаційний полк, який здійснив терористичний обстріл ТЦ «Амстор» у Кременчуці у червні минулого року.

OSINT-спільнота Molfar ідентифікувала всіх осіб, причетних до терористичного обстрілу житлової будівлі у місті Дніпро: це командири екіпажів, льотчики, технічні співробітники, штабні працівники та просто афілійовані особи, які відвідують урочисті святкування подій полку та присутні на спільних фото як імовірно цього гвардійського полку.

Джерело

 

Читайте также  В Венгрии заявили, что Украина должна разрешить использовать венгерский язык во всех сферах

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *