ПОЛІТИКА

Путін заявив, що продовжить війну та створить в Україні «санітарну зону»

Російський диктатор Володимир Путін під час виступу у своєму виборчому штабі 17 березня заявив, що продовжить війну і створить на територіях України так звану «санітарну зону».

Про це пише інформагентство «РИА Новости», повідомляє Фокус .

Диктатор також акцентував увагу на тому, що Росія «змушена буде в якийсь момент», коли вважатиме за необхідне, створити «санітарну зону».

«Створити санітарну зону на сьогоднішніх територіях України, підпорядкованих київському режиму, зону безпеки, яку буде складно подолати засобам ураження, насамперед іноземного виробництва», — цинічно заявив Путін.

Він підкреслив, що не перестане «зміцнювати збройні сили РФ і обороноздатність країни», щоб досягти цілей «спеціальної воєнної операції».

«Ми змушені в прямому сенсі слова зі зброєю в руках захищати інтереси наших громадян», — цинічно заявив він, маючи на увазі напад на Україну.

Путін провів історичні паралелі між РДК і армією Власова і заявив, що з 1,5 тисячі осіб втрати РДК нібито становили приблизно 800 бійців. Він зауважив, що хоча в Росії немає смертної кари, але до «зрадників» із добровольчих формувань «ми будемо ставитися як у зоні бойових дій».

Він також заявив, що всім правоохоронним органам буде дано вказівки виявляти всіх, хто зі зброєю воює проти Росії.

Джерело

Читайте также  Захід обговорює з Україною можливі переговори з РФ, - NBC

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *