Пропозиція експертів: ввести збір на відновлення України для отримання європейських віз росіянами

Міжнародна експертна група Ермака-Макфола, яка надає рекомендації щодо санкційної політики проти Росії у зв’язку з війною в Україні, представила новий план дій щодо посилення санкцій проти Росії.

Серед рекомендацій є пропозиція для країн санкційної коаліції про введення звичайних росіян збору на відновлення України при отриманні європейських віз. Це зазначено в оприлюдненому документі, який публікує Фокус. Група Ермака-Макфола пропонує країнам Європи внести зміни до процесу видання туристичних віз росіянам.

«Що стосується всіх громадян Росії, то деякі європейські країни, зокрема Польща, Литва, Латвія, Естонія та Фінляндія, вже ввели заборону на в’їзд за туристичними візами. Інші країни повинні розглянути можливість зробити те саме. Інший варіант — додати «збір» на відновлення України до всіх віз, які виділяються громадянам Росії, які подорожують до Європи та інших країн санкційної коаліції. Тоді росіяни зможуть вибирати: заплатити додатковий збір і виїхати до Риму, або не платити його і виїхати на відпочинок до Мінська», — йдеться у пропозиціях.

 

Читайте также  В Киеве пропал глава «Белорусского Дома» в Украине

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *