Представники Великобританії та США засуджують Росію на засіданні Ради Безпеки ООН.

Представники Великобританії та США на засіданні Ради Безпеки ООН розкритикували Росію. Інформацію про це повідомляє Sky News.

«Ми бачили, як російська ідея багатостороннього підходу впливає на світ. За більш ніж рік російської агресії проти України, президент Путін завдав неймовірного страждання цій країні, порушуючи Статут ООН», — заявила представник Великобританії Дама Барбара Вудворд.

Вона нагадала, що в результаті російської агресії в Україні було вбито тисячі людей.

«Тисячі українців були вбиті, мільйони були змушені переселитися, а мільярди людей по всьому світу стали свідками різкого зростання цін на товари та проблем з продовольчою безпекою», — додала Вудворд.

Представниця Великобританії підкреслила, що уряд РФ не може навіть пояснити причини своєї військової агресії проти України.

«Російське покоління втратило своє майбутнє, а російський уряд не може пояснити навіть причини цього. Претензії Росії на територію України ніколи не будуть визнані. Я не бачу нічого ефективного чи багатостороннього в зовнішній політиці Росії», — додала вона.

Представник США в ООН Лінда Томас-Грінфілд назвала війну Росії «незаконною, неспровокованою і непотрібною».

«Росія просто хоче силою перекроїти міжнародні кордони порушуючи Статут ООН. Це суперечить усьому, за що виступає цей інститут», — сказала вона.

 

Читайте также  Участница «ФОП-майдана» из Николаевской области заявила, что полицейские «воруют» их еду и одеяла

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *