Популярний в Україні автовиробник визнано спонсором війни

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло до переліку міжнародних спонсорів війни китайський автоконцерн Great Wall.

Це перший випадок, коли до списку міжнародних спонсорів війни потрапив автовиробник. Зумовлено це тим, що Great Wall не лише не збирається залишати ринок Росії, а й планує розширити свою присутність. Зокрема, 2022 року концерн представив у Росії свій новий бренд Tank.

Також секретар правління Great Wall Сюй Хуей анонсував інвестиції у розмірі 3 млрд юанів ($472 млн) у російський ринок. Наразі саме Росія є найбільшим експортним ринком для автомобілів Great Wall. В умовах відходу з ринку провідних світових автовиробників китайський концерн нарощує продажі, а його чистий прибуток за 2022 рік склав $340 млн.

На території Росії працює 115 дилерських центрів Great Wall. Крім того, з 2019 року працює підприємство Great Wall у Тулі. На даний момент там налагоджено складання кросоверів Haval Jolion, F7 та F7x, а також рамного позашляховика H9. Концерн продовжує сплачувати податки до бюджету країни-агресора та жодного разу не засудив вторгнення в Україну. 

Great Wall — восьмий найбільший китайський автовиробник. Концерн випускає автомобілі під марками Great Wall, Haval, Wey, Tank та ORA.

autotheme.info

 

Читайте также  «Танцующая чума» Средневековья — смертельная эпидемия, о природе которой спорят до сих пор

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *