ЕКОНОМІКА

Польщі загрожує покарання від ЄС за блокування кордону України, – ЗМІ

Європейська комісія може розпочати каральну процедуру проти Польщі, якщо Варшава не вирішить проблему блокування перевізниками прикордонних переходів з Україною. Про це повідомляє польське радіо RMF FM.

У ЄК зазначають, що польська влада зобов’язана забезпечити потік товарів з України через так звані коридори солідарності. Польська влада має за законодавством ЄС забезпечити вільний рух українських вантажівок на прикордонних переходах.

Частина чиновників ЄК вважає, що польська влада робить не все, щоб вирішити проблему та припинити протест польських перевізників.

З неофіційних джерел RMF FM стало відомо, що в Єврокомісії розглядають питання щодо порушення польською владою регламенту ЄС щодо лібералізації торгівлі з Україною, дія якого нещодавно була продовжена до червня 2024 року.

Єврокомісія має вивчити правові підстави для запуску каральної процедури. Офіційно ЄК не хоче коментувати заходи, які вони можуть вжити проти польської влади, оскільки запевняє, що переговори з Польщею та Україною не завершені.

«Європейська комісія все ще перебуває в контакті з владою обох країн, ми не можемо коментувати потенційні заходи, оскільки дискусії тривають», — наголосив речник ЄК.

Джерело

Читайте также  Украинские Мальдивы: в Херсонской области построят огромный курорт на 570 га. ВИДЕО

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *