Польський генерал закликав готуватися до повстання в Білорусі

Колишній командувач Сухопутних військ Польщі генерал Вальдемар Скшипчак вважає реальною перспективу збройного повстання у Білорусі та закликав Варшаву готуватися до такого сценарію.

Таку думку Скшипчак висловив в ефірі телеканалу Polsat у вівторок, повідомляє  «Європейська правда» .

За словами польського генерала, у разі успіху контрнаступу України озброєні білоруси, які нині воюють на боці українських сил, можуть ініціювати повалення режиму самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка.

«Готуйтеся до повстання в Білорусі, тому що воно відбудеться. Справа в тому, що ми не повинні проспати цей момент. Ми повинні бути готові підтримати ті війська, які проводитиму операцію проти Лукашенка. Ми маємо причини допомагати їм, так само, як ми допомагаємо українцям», – вважає Скшипчак.

Польський генерал вважає, що білоруський народ підтримає добровольців, які зараз воюють в Україні, та «піде проти Лукашенка з ентузіазмом».

«У нього більше немає військового потенціалу, щоб запобігти такому повстанню. Росія йому не дуже допоможе, тому що в неї будуть свої проблеми», – додав він, закликавши польську владу готуватися до масового напливу білорусів до Польщі у разі повстання.

Джерело

 

Читайте также  "Я стал приговором, а Порошенко просто не понял", - яркие цитаты Зеленского на пресс-конференции

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *