ПРИГОДИ

Побиття військового у райвідділі: у поліції озвучили свою версію інциденту

Як уже повідомлялося, у мережі поширюється відео, на якому поліцейський побиває військового .

Користувач  Olya Zhornoklei  заявила, що військовий на відео – товариш її чоловіка. Сергій отримав тяжкі поранення під час штурмових дій на передовій. Після цього військового направили для проходження військово-лікарської комісії до Києва. Після її проходження поїхав на вокзал, де й трапився інцидент із правоохоронцями.

За словами дівчини, поліцейські затримали його за порушення комендантської години. У відділенні Сергія нібито побили, а згодом відпустили.

«Це при тому, що у нього в руках був квиток на поїзд, виїзд ВВК та військовий квиток!!! Його побили у Шевченківському районному відділенні поліції. Після чого відпустили. Сергій повернувся до сектору бойових дій з тяжким струсом мозку та багатьма іншими ознаками побиття і зараз перебуває у лікарні міста Балаклія, куди вже дзвонили з Києва та просили не оформлювати травми», — заявила користувач мережі.

У ГУНП у Києві повідомили, що конфлікт стався між прикордонником та поліцейським уночі 3 листопада. Коли правоохоронець був на службі та патрулював місто, то помітив чоловіка, який перебував на вулиці під час комендантської години. Оперативник Шевченківського управління поліції звернувся до порушника та попросив надати документи для перевірки. Також правоохоронець поцікавився, чому чоловік був на вулиці у комендантську годину.

«У цей момент до них підійшов напідпитку в камуфляжі, почав агресивно поводитися і кілька разів штовхнув оперативника. Працівник поліції запросив незнайомця пройти до відділу для перевірки його особи. Останній ігнорував законні вимоги поліцейського і продовжував конфліктувати. Як стало відомо згодом, чоловік несе службу в одному з прикордонних підрозділів», – повідомили у поліції.

Цей інцидент був зареєстрований у журналі єдиного обліку заяв та повідомлень Шевченківського управління поліції. Крім того, у поліції ініціювали службову перевірку дій правоохоронця.

Читайте также  В Луганской области парень открыл огонь из винтовки по подросткам

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *