СУСПІЛЬСТВО

Окупанти мобілізують мешканців Мелітополя та Бердянська силами росгвардії, — Генштаб

Російські окупаційні війська продовжують зазнавати втрат у живій силі, озброєнні та військовій техніці. Тільки внаслідок вогневої поразки ворожого об’єкту в районі Золотого Луганської області противник втратив близько шістдесяти людей загиблими та пораненими, а також чотири одиниці військової техніки.

Про це повідомили у зведенні Генштабу увечері 1 жовтня.

Російське військове керівництво старанно намагається приховати втрати особового складу у цій війні.
Водночас політичне керівництво Російської Федерації продовжує пошук шляхів поповнення втрат у живій силі. Зокрема, узаконено залучення ув’язнених до участі у війні. За наявною інформацією, на розгляд Держдуми Росії внесено законопроект про зміни до Кримінального кодексу Російської Федерації, в якому передбачається відбування покарання засуджених у районі ведення бойових дій.

На тимчасово захопленій території України російська окупаційна влада, грубо порушуючи правила ведення війни та права людини, активізувала заходи щодо примусової мобілізації чоловічого населення призовного віку для поповнення втрат російських військових частин. Для своєчасного виконання мобілізаційних заходів та придушення опору місцевого населення до міст Бердянська та Мелітополя прибули додаткові підрозділи росгвардії.

Джерело

Читайте также  Генштаб решил усилить боеготовность военных частей Украины

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *