Новий рік 2023. Звернення президента Володимира Зеленського

Новорічне звернення президента України Володимира Зеленського до українців в останні хвилини 2022 року, що минає, про пережиті за цей рік найскладніші випробування з моменту проголошення Незалежності та непрості завдання, які чекають на нашу країну в майбутньому.

2022 рік поранивши нас у серці. Ми виплакали всі сльози. Прокричали всі молитви. 311 днів. Про кожну хвилину нам є що сказати. Але більшість слів – зайві. Не потрібні пояснення, прикраси. Потрібна тиша. Щоб почувати. Потрібні паузі. Щоб усвідомити.

Ми не знаємо точно, що принесе нам новий, 2023-й, рік. Я хочу всім нам побажати одного – перемоги. І це головне. Одне побажання для всіх українців.

Нехай цей рік буде роком повернення. Повернення наших людей. Воїнів – до своїх батьківщин. Полонених – до своїх домівок. Переселенців – до своєї України. Повернення наших земель. І тимчасово окуповані стануть назавжди вільними.

Повернення до звичайної життя. До щасливих хвилин без комендантської години. До земних радощів без повітряних тривог. Повернення того, що ми вкрали. Дитини наших дітей, спокійної старості наших батьків.

Хай усе це принесе новий рік. Ми готові за це боротися. Ось чому кожен із нас тут. Я тут. Ми тут. Ви тут. Усі тут. Ми всі – це Україна.

Слава Украине!
З Новим Роком!

 

Читайте также  В Ивано-Франковской области участник АТО подорвал себя гранатой

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *