На Харківщині оголосили вирок пенсіонерці, яка годувала окупантів та ображала ЗСУ

Мешканка Харківської області допомагала окупантам із продуктами та житлом.

Вирок Чугуївського міського суду Харківської області від 15 травня опубліковано у Єдиному державному реєстрі судових рішень, передає «Думка».

За даними суду, обвинувачена – уродженка Німеччини, громадянка України, пенсіонерка.

За матеріалами справи, жінка залишалася у селі Нова Гнилиця Чугуївського району Харківської області з дня його окупації російськими військами та до звільнення Збройними Силами України 7 вересня 2022 року. Вона публічно підтримувала країну-агресора, зверталася до односельців та заявляла, що всі руйнування в населеному пункті відбуваються з вини ЗСУ, говорила, що після окупації села росіянами життя покращиться. Крім того, вона надавала окупантам харчові продукти, допомагала з житлом.

При цьому на суді жінка вину визнала беззастережно.

Суд також визнав її винною у скоєнні злочину за ч. 1 ст. 111-1 Кримінального кодексу України та на 10 років позбавив права обіймати посади в органах державної влади, державного управління, місцевого самоврядування чи органах, які надають публічні послуги.

Джерело

 

Читайте также  «Целая область остается под вопросом», - Президент Зеленский поручил разобраться, почему на Николаевщине не зафиксировали коронавирус

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *